fbpx
Na tej stronie wyłączone zostało kliknięcie prawym przyciskiem

EsteDia Aroma

EsteDia Aroma


Czy zastanawialiście się kiedyś, jakimi zmysłami doznajecie emocji swojego dnia ślubu?

Wzrokiem - wszystko wokół lśni, mieni się kolorami. Suknia Panny Młodej błyszczy, a smoking Pana Młodego epatuje wyszukaną elegancją. Piękne dekoracje sali weselnej, bukiety kwiatów, światło - kreują wzrokowe doznania, które fotograf lub filmowiec utrwali, by móc wracać do nich wspomnieniami.

Słuchem - gry pierwsze dźwięki zagrane przez weselny band lub DJ'a poderwą Was do tańca, nad ranem będziecie schodzić z parkietu z obolałymi nogami. Utrwalone podczas filmu fragmenty zabawy tanecznej pozwolą Wam przypomnieć sobie wytańczony "Mój jest ten kawałek podłogi" lub "Cykady na cykladach" razem z grupą najbliższych przyjaciół.

Dotykiem - czułe gesty okazywane sobie przez Państwa Młodych w ten wyjątkowy dzień mają wiele znaczeń. Kreują bliskość znaną tylko nowożeńcom.

Smakiem - szefowie kuchni w pocie czoła przygotowali rozbudowane menu, którym raczycie swoich gości weselnych. Niespodzianka szefa kuchni w postaci pieczonego prosięcia z dodatkami lub tort weselny przygotowany przez wybraną cukiernię na długo zostaną w pamięci jako creme de la creme Waszego przyjęcia.

A czy próbowaliście wyobrazić sobie kreację zapachową?

Czy wiesz, że pamięć węchowa jest niezmienna przez całe życie? Raz wykreowane doznania zapachowe zawsze będą kojarzyć się z sytuacją, w której zostały zapamiętane.

Przypomnij sobie teraz zapach świeżo upieczonego chleba, skoszonej trawy, wilgotnego powietrza po letniej burzy, zapach gumy Turbo, bzu, zapach goździków, cytrusów, piernika.

Zamknij oczy.

Czy na samą myśl, udało Ci się przywołać wspomnienia najpiękniejszych chwil Twojego życia? Pamiętasz czułe objęcia babci, święta w rodzinnym domu, zabawy z przyjaciółmi na podwórku?

To zasługa Twojej pamięci węchowej.

Czy zatem najpiękniejszy dzień Waszego życia można zapamiętać na dłużej?

Zbuduj oprawę zapachową swojej uroczystości


Zaproszenia ślubne

Jedna kropla w każdej kopercie z zaproszeniem, zapozna Waszych gości z wybranym zapachem i przygotuje ich na doznania, których doświadczą w dzień uroczystości.

Zapach główny

Wybrany zapach zostanie dostarczony przez nas na salę wraz z dyfuzorem
Goście wchodzący do sali poczują ten sam zapach, który znają z koperty z zaproszeniem
Dyfuzor zostanie zaprogramowany tak, by zapach roztaczał się przez cały czas przyjęcia
Możemy zapachnić salę o kubaturze nawet 10000m3

Podziękowania dla Gości

Jeśli tylko chcecie, przygotujemy dla Waszych gości podziękowania w formie buteleczek z aromatem, by mogli zapach Waszego wesela zabrać ze sobą do domu
Możecie wybrać też sól do kąpieli lub świece o wybranym zapachu.

Zabierzcie zapach do domu

I Wy otrzymacie od nas atomizer z wybranym przez Was zapachem.
Unoszący się w Waszym domu aromat wesela, będzie Wam towarzyszył przez kilka następnych miesięcy.

Zamówcie zapas

Gdy skończy się Twój zapach, zamówcie zapas ponownie.
My pamiętamy, który zapach Wybraliście.
Jeśli tylko będzie jeszcze dostępny, dostarczymy Wam nowy atomizer.

Poznaj przykładowe zapachy

Dysponujemy blisko pięćdziesięcioma różnorodnymi zapachami, którymi zbudujesz niepowtarzalną atmosferę swojego przyjęcia

Zapach bursztynowy

Wyrafinowany zapach, który budzi zainteresowanie, wyzwalając jednocześnie pierwotne instynkty i tajemniczość. Intryguje, zwiększa chęć posiadania. Nowoczesny zapach z delikatną nutą wschodu i orientalnym aromatem dawnej amfory, który przekształca się w doskonałą melodię, trafiającą do zmysłów i uczuć.
Uświadamia indywidualność i poczucie wyzwolenia. Silnie podkreśla prestiż i wyjątkowość miejsca.
Pozytywnie wpływa na doznania estetyczne wystroju wnętrza.

Zapach Cayenne

Kojarzy się z prestiżem i ekskluzywnością. To również synonim życia pełnego wyzwań i wolności. Każdy z nas pragnie być wyjątkowy. Zapach o ostrej pieprzowej kompozycji, który zwiększa pewność siebie i wyzwala gotowość do podejmowania wyzwań.

Esencja podkreśla wyrafinowany charakter i prestiż miejsca. Pomieszczenia wypełnione aromatem Cayenne nabierają nieskazitelnego stylu oraz są odzwierciedleniem wyjątkowości. Żywiołowy zapach wyzwala namiętność i dodaje pokłady energii.

Linia głowy: Bergamot, Lemon, Black Pepper, Elemi, Ozone (ozonowy), Coriander (kolendra), Galbanum
Linia serca: Geranium, Lavender, Jasmin, Ginger, Nutmeg (gałka muszkatałowa)
Linia podstawy: Musk (piżmo), Tonka, Violet

Zapach elegantsens

Mocny luksusowy temperamentny zapach, który zachwyca kobiety i mężczyzn.

Linia głowy: Bergamot (bergamotka), Lemon, Apple (jabłko), Orange (pomarańcza), Rose (róża), Ozonic (ozonowy)
Linia serca: Grapefruit, Jasmine (jaśmin), Lily (lilia), Gardenia, Cedar, Cinamon
Linia podstawy: Musk (piżmo), Amber (bursztyn), Sandal, Vanilla

Zapach Zachód Słońca

Ten zapach to prestiż i elegancja, w pełnym tego słowa znaczeniu. Aromat, który wyzwala kryształowo czyste emocje, wnika głęboko w horyzont umysłu, wzmacniając intensywność odbioru otaczającej przestrzeni. Nadaje wyjątkowości i indywidualności każdemu miejscu. Sprawia, że aromat tajemniczego wieczoru amazońskiej dżungli staje się częścią wspólnego doświadczania. Zapach ten podkreśla profesjonalizm. Współtworzy niezwykłość i wytworność aranżacji przestrzeni, dodając jej nutę zagadkowości.

Linia głowy: Nutmeg (gałka muszkatałowa), Lime (limonka), Lemon (cytryna)
Linia serca: Ginger (imbir), Lily (lilia), Lavender (lawenda), Cinnamon
Linia podstawy: Cedarwood (cedrowy), Sandalwood (drzewo sandałowe), Amber (bursztyn). Musk (piżmo)

Zapach Tokio

Tokio to olbrzymia metropolia, nowoczesne tętniące życiem miasto.
Tokijska ulica fascynuje strojami i intryguje sposobem bycia.
Zapach Tokio podobnie jak to miasto i jego mieszkańcy jest pełen energii i życia, a przy tym elegancki, oryginalny i niepowtarzalny.

Linia głowy: Bergamot (bergamotka), Orange (pomarańcza), Lemon (cytryna), Cardamon, Ginger (imbir), Black Pepper, Elemi, Raspberry (malina), Ozone (ozonowy, dodaje wodnej, świeżej nuty), Coriander (kolendra), Galbanum
Linia serca: Jasmine (jaśmin), Yang Yang, Geranium, Lily, Orange Blossom, Lavender, Ginger, Nutmeg (gałka muszkatałowa)
Linia podstawy: Amber (bursztyn), Musk (piżmo), Sandal, Vanilla, Tonka, Violet

Zapach sukcesu

Zapach Sukcesu to niezwykła, magiczna kompozycja delikatnych kwiatowych nut i egzotycznego drewna, która sprawia że zapach jest wytworny i uwodzicielski. Można go z powodzeniem stosować we wszystkich wnętrzach, w których chcemy stworzyć atmosferę elegancji dopracowanej w każdym szczególe. Najlepiej sprawdzi się we wnętrzach luksusowych, aranżowanych w stylu glamour.

Linia głowy: Green leaf, Armoise, Citrus, Mint
Linia serca: Patchouli, Lavender, Amber (bursztyn), Jasmine (jaśmin), Ginger (imbir)
Linia podstawy: Vanilla, Musk (piżmo), Sandalwood

Zapach Chamois

Zapach pełen słońca! Przejrzysta elegancja, radość i lekkość dzięki unikalnej perfumowanej kompozycji kwiatowo-cytrusowej z bardzo delikatnym aromatem wanilii! Obecność słodkich nut pobudza wyobraźnię i wprawia w dobry nastrój, rozluźnia. Dodaje beztroskiej radości każdemu wnętrzu, wytwarzając jednocześnie atmosferę delikatności, subtelności i prestiżu danego miejsca. Działa uspokajająco i odprężająco.

Zapach Euforii

Ta perfumowana kompozycja zapachowa stworzona jest z najbardziej wyjątkowych aromatycznych nut, uwydatniając zmysłowy, intensywny zapach, który na długo pozostaje w pamięci. Bardzo pozytywnie wpływa na nastrój. Jest on często porównywany do najlepszych perfum Calvina Kleina. Wytwarza atmosferę elegancji, podkreśla prestiż miejsca, staje się częścią sukcesu, wzmacniając odczucia gości.

Zapach Platine

Piwonia to kwiat, który zaskakuje swym niepowtarzalnym stylem i ogromnym zróżnicowaniem. Jego pełny kielich przywodzi na myśl letnie słońce rozpalające zmysły. Według tradycji wschodnich piwonia przynosi szczęście, powodzenie i dostatek. Ten elegancki damski zapach oparty na aromacie z piwonii zaskakuje swym bogactwem i ulotnością tajemnicy w nim tkwiącej. Ta niezwykła zapachowa nuta tworzy piękną romantyczną kompozycję, której melodia odpręża zmysły i stwarza atmosferę relaksu.

Linia głowy: Basil, Mandarin, Tarragon, Rosemary, Juniper, Lemon (cytryna)
Linia serca: Neroli, Geranium, Lily, Heliotrope
Linia podstawy: Vanilla, Tonka, Cedarwood, Benzoin

Zapach Dubai

Dubaj to miasto, w którym marzenia spotykają się z codziennymi oczekiwaniami. To bajka opowiadana przez rzeczywistość, wszystkim tym, którzy szukają szczęścia w życiu. Od lat wszystko to, co najlepsze koncentruje się właśnie w Dubaju. To właśnie w nim skoncentrowano wytworność, elegancję, zaprawiając szczyptą trwałości i wydajności. Zapach Dubaju będzie idealnym dopełnieniem eleganckiego przyjęcia w stylu Glamour
Niezwykle przyjemny zapach będący synonimem stylu i elegancji. Tak jak najwyższy budynek świata znajdujący się właśnie w Dubaju, zapach prezentuje najwyższą, wytworną jakość.
Każde wnętrze wzbogacone o ten aromat, nabierze blasku i zaskoczy swoją subtelnością.

Linia głowy : Bergamot (bergamotka), Orange (pomarańcza), Lemon (cytryna), Cardamon, Ginger (imbir),Raspberry (malina), Ozone (ozonowy, dodaje wodnej, świeżej nuty)
Linia serca : Jasmine (jaśmin), Yang Yang, Geranium, Lily, Orange Blossom
Linia podstawy : Amber (bursztyn), Musk (piżmo), Sandal, Vanilla

Zapach Trawa i pieprz

Kompozycja, która przypomina zapach świeżo skoszonej majowej łąki pełnej wonnych ziół, wzbogacona o świeże, energetyzujące i rozgrzewające pieprzowe nuty.
Przyjemny elegancki zapach, w swych nutach przypomina Cayenne, ale jest nieco ostrzejszy.
Esencja podkreśla wyrafinowany charakter i prestiż miejsca. Dodaje energii.

Linia głowy : Bergamot, Coriander, Lemon, Black-Pepper, Elemi.
Linia serca : Jasmin, Lavender, Lily, Ginger, Patchouli.
Linia podstawy : Musk, Amber, Oakmoss.

Zapach Lazure

To zapach, który jest jak słoneczny dzień nad błękitną laguną! Intensywna, soczysta, przyjemna i niepowtarzalna kompozycja odświeżających nut zapachowych, które subtelnie wtapiają się w atmosferę wielu miejsc podkreślając jakość. Ten aromat wyzwala radość życia i szczęście, poprawia nastrój. Ułatwia skupienie, pobudza energię. Ten zapach podkreśla klimat, elegancję i wizerunek miejsca. Uwalnia od tego co nieistotne, prowadząc szczerą wymianę emocji ze świadomością. Zapach idealnie podkreślający wymowę danego miejsca.

Linia głowy : Bergamot, Lemon, Lime, Orange, Green Leaf
Linia serca : Cardamon, Nutmeg (gałka muszkatałowa), Rose, Lily (lilia), Thyme (tymianek), Sage
Linia podstawy : Amber (bursztyn), Cedarwood, Musk (piżmo)

Zapach Diamentowy

To bardzo przyjemna kompozycja słodko-świeżych nut zapachowych, która doskonale podkreśla atmosferę eleganckich miejsc. Niezwykły przyjemnie miły zapach, który może stać się przyjemnym zaskoczeniem.

Ten zapach spowalnia rytm, powoduje że zapominamy o otaczającym nas tempie życia, zmienia odczucia wobec otaczającego miejsca. Idealny wszędzie tam, gdzie chcemy aby nasz gość rozkoszował się chwilą i nie myślał o otaczającym go świecie ale skupił się na byciu tu i teraz. Zapach, który czasem powoduje że czujemy radość jak dzieci, które właśnie smakują deser malinowy.

Linia głowy : Peach (brzoskwinia), Strawberry (truskawka), Honey flower
Linia serca : Gardenia, Peony (peonia), Freesia, Spicy (ostry)
Linia podstawy : Vanilla, Musk (piżmo), Coconut (kokos), Carmel