fbpx
Na tej stronie wyłączone zostało kliknięcie prawym przyciskiem

Kamila i Marcin – wesele w stylu: to, co znamy i zawsze się sprawdza

Wesele pełne radości, wzruszeń i wyjątkowych momentów!

Ostatnia sobota była dla mnie wyjątkowym dniem – miałem przyjemność fotografować wesele, które na długo zapadnie mi w pamięci. Było wszystko, czego można oczekiwać od idealnego przyjęcia: świetna zabawa, wzruszające momenty i niezapomniane atrakcje.

Już od samego początku czuć było pozytywną energię bijącą od Pary Młodej i ich Gości. Atmosfera na parkiecie była rozgrzana do czerwoności dzięki genialnej muzyce granej przez DJ-a Król Parkietów, z którym mam przyjemność znać się od lat. Sala Zacisze, słynąca z przepysznego jedzenia i profesjonalnej obsługi, kolejny raz stanęła na wysokości zadania.

Jednym z wyjątkowych momentów wesela był First Look, który zorganizowaliśmy, a Wy mogliście zobaczyć na naszym Instagramie i Facebooku. Para Młoda po raz pierwszy ujrzała się w dniu ślubu w pięknej scenerii.

Ale to nie koniec atrakcji! Wisienką na torcie tego wyjątkowego dnia było genialne poczucie humoru Pana Młodego i jego Świadka. Ich żarty i zabawne anegdoty rozbawiały Gości do łez, a ja sam nie mogłem powstrzymać się od śmiechu.Para Młoda udowodniła, że nawet w tak stresującym dniu można zachować pozytywne nastawienie i bawić się na całego.

Oczywiście, nie byłoby tak wspaniałego wesela bez całej ekipy, z którą miałem przyjemność współpracować. Łukasz, operator filmowy, z którym tworzymy BeatBrothers, zadbał o to, aby każdy moment tego wyjątkowego dnia został uwieczniony na filmie. Kościół na Nowym Otoku, ze swoją bielą i eleganckim wystrojem, był idealnym miejscem na ceremonię ślubną.

To co jednak najbardziej zaskoczyło mnie na tym weselu to niesamowita energia i pozytywne nastawienie Pary Młodej i ich Gości. To właśnie oni sprawili, że to wydarzenie było tak wyjątkowe i niezapomniane.

Zobaczcie kilka zdjęć z relacji tego wyjątkowego wesela i przekonajcie się sami, jak cudowna to była impreza!

P.S. Jeszcze raz gratuluję Parze Młodej i życzę im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

#wesele #impreza #zabawa #muzyka #taniec #miłość #szczęście #fotografiaComments are closed.